METĀLA ANGĀRI UN GARĀŽAS KATRAM INTERESENTAM

Home / Uncategorized / METĀLA ANGĀRI UN GARĀŽAS KATRAM INTERESENTAM

Ar vien biežāk dažāda stila metāla konstrukcijas tiek izmantotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos savas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļa no visa piedāvājuma. Metāla garāžas var būt par mazu visām klienta vajadzībām, tāpēc angāra būvniecība nereti ir piemērotākais risinājums.

KĀ SAMEKLĒT PIEMĒROTU GARĀŽU?
Ir dažāda veida saliekamās garāžas. Viens no populārākajiem veidiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta veids – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un piemērotākas transportlīdzekļa izmēriem. Moduļu garāžas ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vajadzību īstenošanai. Garāžas vārti ir veidojami dažādos veidos, atkarībā no variantiem un pircēja vēlmēm. Garāžu cenas veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan metāla, gan akrila. Akrila seguma garāžas būs dārgākas. Būvējot un meklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas klienta vēlmes.

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIJU ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne tikai saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *