VAI INTERNETĀ PASŪTĪTIE DRUKAS DARBI IR LABAS KVALITĀTES?

Home / Uncategorized / VAI INTERNETĀ PASŪTĪTIE DRUKAS DARBI IR LABAS KVALITĀTES?

Ne tikai privātpersonas, bet arī dažāda lieluma uzņēmēji ļoti labprāt joprojām izmanto drukas pakalpojumus. Drukas pakalpojumu, tā pat kā jebkāda veida citas preces un pakalpojuma cenu, ietekmē dažādi faktori. Pēdējos gados uzņēmēji optimizē savus pakalpojumus un to sniegšanas veidu, tādējādi nodrošinot labāku cenu piedāvājumu saviem klientiem. Līdzīgi kā ar interneta veikaliem – to piedāvāto preču cena ir zemāka, jo ir būtisks ietaupījums uz cilvēkresursiem un izmantotajām telpām. Līdzīgi ir arī ar dažāda veida pakalpojumu izmaksām. Visa atslēga ir pašapkalpošanās procesu nodrošināšanai, jo ne visiem pakalpojumiem ir nepieciešami cilvēkresursi. Automatizēta pakalpojuma realizācija, pašapkalpošanās un piedāvājuma revīzija nodrošina to, ka pakalpojumiem tiek piedāvātas patīkamākas cenas kā citur.

CIK IZMAKSĀ UZLĪMJU IZDRUKĀŠANA?

Uzlīmju izgatavošana ir pats populārākais no drukas darbiem. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Lai pasūtītu uzlīmju izgatavošanu tiešsaistē, nepieciešams izvēlēties uz kādas plēves, kādā formā un izmērā būs izgatavotās uzlīmes. Cenu nosaka arī piegādes laiks. Ja nepieciešams steidzams pasūtījums ar piegādi 24 stundu laikā, tad tas maksās vairāk, rezultātā vienkāršas 100 uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās ap 25 eiro iekļaujot piegādi, taču bez PVN, savukārt bez ātras piegādes – ap 11 eiro. Cenas variē arī no pasūtījuma apmēra. Jo lielāks pasūtījuma apjoms, jo zemāku cenu varam piedāvāt.

CIK MAKSĀ VIZĪTKARŠU IZGATAVOŠANA ONLINE?

Otra populārākā preču grupa, ko parasti meklē saistot to ar drukas pakalpojumiem, ir vizītkaršu druka. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Vizītkaršu izgatavošana online ir ātra un vienkārša, pateicoties tiešsaistes dizaina veidošanas iespējām un attēlu augšupielādei. Vienkāršas vizītkartes standarta izmērā maksā sākot no nepilniem 10 eiro par 100 vienībām. Visu pārējo nosaka gan izmēri, gan izmantotais papīrs un dizains, kā arī izgatavošanas termiņš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *